Iniciativa Educator

S využitím automatizované outbound strategie na Linkedinu jsme získali partnerství v hodnotě 3,2 mil. pro iniciativu transformace školství na potřeby 21. století.

Spolupráce v číslech

0
celkový rozpočet na naše aktivity (3 měsíce)
0
partnerství navázáno
0
hodnota finančních příspěvků

O klientovi

Educator, z.s. je nezávislá iniciativa, jejímž cílem je prostřednictvím své činnosti adaptovat český vzdělávací systém, instituce v něm působící a studentský život na realitu 21. století. Základním prvkem je implementace výuky digitálních kompetencí a kritického myšlení do běžného vyučování.

Výsledky

V pouhých 3 měsících jsme personalizovaně oslovili přes 4 tis. zástupců cílové skupiny. Vyvolali jsme stovky konverzací a získali několik partnerství v hodnotě přesahující 3 MIL Kč.

Výzvy

1. V nejisté Covid době žádáme o finanční partnerství pro neziskový projekt Educator.

2. Rozšířit povědomí o iniciativě Educator.

Řešení

Klientovi jsme v první fázi pomohli s definicí cílových skupin, zjednodušením prezentace projektu a přípravou důležitých podkladů. Vytvořili jsme komunikančí sales funnel.
Jako nejefektivnější kanál jsme definovali Linkedin. Pomocí automatizace jsme během 3 měsíců oslovili 4,1 tis. decision makerů z oblasti HR, CSR a marketingu. Vygenerovali jsme cca 420 konverzací
s cílem domluvení osobní schůzky nebo videohovorů.
Na osobní schůzky jsme využili naše zkušenosti z B2B segmentu a pomohli se zpracováním pitche a přípravou “obchodních/prezentačních” materiálů.

Jak jsme postupovali?

1. Definice cílových skupin
2. Stanovení sales funnelu s cílem vyvolat konverzaci
3. Optimalizace profilu, obchodních materiálů a úprava connection zpráv.
4. Spuštění automatizace
5. Konzultace reakce u zajímavých leadů
6. Příprava na osobní jednání o partnerství (materiály i struktura komunikace)
7. Optimalizace komunikace na základě reakcí

Dopad

Rozšířili jsme svou síť cca o 1 tis. potencionálních partnerů, se kterými můžeme dlouhodobě pracovat s využitím inbound strategie.
Představili jsme Educator 67 potenciálním partnerům formou osobní schůzky nebo video callu. Získali jsme partnerství a přes 3 mil. finanční příspěvek na rozvoj a provoz projektu.

cs_CZCzech