Kariéra

Sháníme parťáky
do týmu!

Od nadšených juniorů až po experty v oboru.

Ať už jsi student, kterého marketing baví a nebo jsi expert z x lety zkušeností, zapoj se do naší kreativní komunity CreatiCom a pracuj nejen v digitálním marketingu.

Thanks to working on real projects with experienced specialists, your options will grow with your skillset. Besides, we offer you informal education. We will not do the job for you, but we will definitely help you get it done YOURSELF! Do what you love with people who vibe together. Do you want to hit us up?

PPC specialista

PPC specialista se zabývá inzercí ve vyhledávací síti a reklamní síti. Nastavuje inzerci ve vyhledávání, display reklamu a další formáty inzerce v PPC. Musí mít znalost webové analytiky (Google analytics), facebook reklamy, RTB reklamy a SEO.

PR specialista

PR specialista komunikuje s veřejností jménem společnosti. Vytváří a šíří zprávy pro veřejnost a klienty společnosti. 

Copywriter

Copywriter tvoří poutavé reklamní texty pro propagační a marketingové účely firem. Určuje a tvoří výslednou podobu textového obsahu reklamního sdělení, aby bylo co nejúčinnější pro zákazníky.

Grafik

Grafik umí tvořit výtvarné a grafické zpracování propagačních materiálů a reklamních podkladů. Také má znalost grafických editorů.

Fotograf

Fotograf umí zhotovit snímky v oblasti reprodukční a technické fotografie. Také má znalost ve zpracování obrazu na počítači a digitálním minilabu, připravení obrazu pro zhotovení fotografií nebo tisk a provádí konečné zhotovení obrazu.Také má znalost grafických editorů.

Web specialista

Web specialista určuje a připravuje grafický návrh, rozvržení informací na stránce a základní strukturu webových stránek na internetu. Také má znalost grafického hardwaru a softwaru k vytváření grafického vzhledu webových stránek.

Marketing junior

Marketing junior vytváří marketingové analýzy vedoucí ke zvýšení profitu společnosti. Také monitoruje trh a konkurenci a hledá nové řešení pro propagaci.

Influencer marketing

Celková znalost v influencer marketingu.Vyhledávání vhodných influencerů, komunikace s nimi.

Zaujala vás nabídka?

en_USEnglish