Marketing pro lokální podniky

Děláme to srdcem!

Dobře nastavená a efektivní marketingová komunikace je jednou z cest ke zvýšení obratu lokálních podniků. Ukážeme Vám, jak vykročit správným směrem a své postavení si udržet.

Poskytujeme komplexní služby, mezi které patří zajištění placené a PPC reklamy, vedení instagramového a facebookového účtu, správa profilů ve vyhledávačích, influencer marketing a péče o lokální PR. Postaráme se o profesionální působení vašeho podniku na sociálních sítích. Ušetříme vám čas, získáme vám nové zákazníky a podpoříme růst vaší komunity na sociálních sítích. Jednoduše pomáháme lokálním podnikům, aby byly vidět.

Naše balíčky
Co umíme?

Správa sociálních sítí

Sociální sítě jsou součást každodenního života nejen mladých lidí. Pomocí sociálních sítí můžete zvýšit povědomí o vaší firmě a jednoduše udržíte kontakt se zákazníky. Ale pokud dáváte 100 % svému podnikání, málokdy na ně zbývá čas.

A od toho jsme tu my. Přeneseme duši vašeho podniku na vaše profily skrz kvalitní obsah. Pomůžeme vám dosáhnout na víc potenciálních zákazníků a zároveň se starat o ty, kteří už vás mají v lásce. Ušetříme vám čas a nepřiděláme vám práci.

Placené reklamy

Lokální podniky nemusí utrácet desítky tisíc měsíčně za reklamu. Pomůžeme vám najít řešení i v rámci vašeho budgetu a dostaneme do vašeho podniku lidi z okolí.

Pomocí placených reklam oslovíme široké publikum a nebo důležitého jednotlivce. Společně si určíme cíle a nastavíme reklamu tak, aby byla efektivní a na základě výsledků vždy doporučíme, co zlepšit.

 

Influencer marketing

Chcete svůj produkt, službu nebo podnik dostat do povědomí široké veřejnosti a nebo chcete vyzkoušet poslední marketingový trend? Správně nastavená influencer strategie sdílení zajistí oslovení statisíců lidí, ale influencer marketing není pro každého.

Pojďme se o tom pobavit! Řekneme vám, jak influencer marketing uchopit a pomůžeme vám domluvit spolupráce s influencery od vyhledání, přes kontrolu jejich pubika až po vyhodnocení.

Weby, Google, Tripadvisor

Skvělá image a prezentace firmy na webu a vyhledávačích. To dokážeme zařídit. Od analýzy klíčových slov přes SEO strategii a tvorbu článků, které vaše zákazníky zaujmou. Nebo potřebujete vystavět web od základů? Není problém!

Váš web a profily na Googlu i Tripadvisoru můžou denně vidět desítky tisíc lidí. Ukážeme jim, kdo jste. Sdělíme jim to nejdůležitější, stručně a jasně. Ukážeme jim společně, že vám na nich záleží.

Jsme experti pro váš online obchod
Náš specializovaný tým
Zuazna Vacurová
Account manager
pro lokální podniky
Michal Rejmon
Co-Founder
a chief account manager
Jan Bartoň
Head of Marketing
Zuzka

Pojďme spolupracovat!

Zanechte mi email a brzy se Vám ozvu!

cs_CZCzech