B2C a lokální podniky

Děláme to srdcem!

Efektivní marketingová komunikace je cesta ke zvýšení obratu lokálních podniků. Ukážeme Vám, jak vykročit správným směrem a své postavení si udržet.

Poskytujeme komplexní služby, mezi které patří zajištění placené a PPC reklamy, vedení instagramového a facebookového účtu, správa profilů ve vyhledávačích, influencer marketing a péče o lokální PR.

Postaráme se o Vaše profesionální působení na sociálních sítích, získáme Vám nové zákazníky a podpoříme růst online komunity. Pomáháme malým podnikům, aby měly na sítích dosah a byly vidět.

Naše balíčky
Co umíme?

Správa sociálních sítí

Sféra sociálních sítí = nástroj ke zvýšení povědomí o firmě, jednoduchý způsob k udržení kontaktu se zákazníky a součást každodenního života nejen mladých lidí. Jádro k úspěchu, pokud chcete uspět v dimenzi 21. století. Pomocí sdílení informací, fotografií a pocitů se pokoušíme sblížit s Vašimi zákazníky. Správné vedení sociálních sítí obvykle zvyšuje obrat o …. .

Placené reklamy

Placené reklamy umožňují seznámit se s novým zákazníkem a zároveň udržet kontakt s věrným. Slouží k oslovení širokého publika, ale i důležitého jednotlivce. Úspěšná propagace pomáhá rozšiřovat zákaznické sítě, získávat nové klienty, a tak zvyšovat krátkodobé i dlouhodobé zisky.

Influencer marketing

Prověřená metoda, která bezprostředně vede k rychle viditelnému nárůstu zákazníků. Správně nastavená strategie sdílení zajistí oslovení statisíců lidí. Vyhledáme Vám influencera, se kterým na základě předem sjednaných požadavků společně domluvíme spolupráci. Věděli jste, že zapojení influencera do reklamní kampaně obvykle zvýší zájem zákazníků o … % ?

Weby, Google, Tripadvisor

Skvělá image a prezentace firmy podporuje zákazníka k vyhledání Vámi poskytovaného produktu či služby. Reprezentativní vzhled a správné vedení webu, profilu na Googlu i Tripadvisoru denně zaujme tisíce návštěvníků. Našim klientům vytváříme například vizitky, které měsíčně zhlédne až 40 000 potenciálních zákazníků.

Jsme experti pro váš online obchod
Náš specializovaný tým
Petr Kříž
Account manager
pro automatizaci a integraci procesů
Michal Rejmon
Co-Founder
a chief account manager
Šimon Brož
Account manager
pro B2B partnership

Pojďte naskočit do světa
automatizací s námi!

Chci naskočit do světa automatizací!

cs_CZCzech