VPN technologies
Samohyb

O projektu

Datum
Od ledna 2020 do současnosti
Zajišťované služby
Analýza trhů, Google Ads a PPC reklamy, Analýza chování na webu VPN Static IP pomocí Hotjar, E-mail marketing, Spolupráce na strategii a brandu nové služby, Správa sociální sítě LinkedIn, Psaní blogu s ohledem na SEO
Sdílet
Samohyb

Samohyb je IT firma s více než 10 lety zkušeností s poskytováním VPN technologií. Aktuálně se zaměřují na poskytování firemní cloud VPN, kterým zajišťují bezpečný vzdálený přístup a ochranu firemních systémů. Pomáhají tak firmám zabezpečit citlivé databáze a servery a řeší problém přístupu z home office.

Pomohli jsme Samohybu s koordinací veškerých marketingových aktivit. Provedli jsme analýzu UX jejich webových stránek pomocí nástroje Hotjar a poskytli jsme konzultance UX designera. 

Poskytli jsme konzultace a optimalizace výkonnostních kampaní pro produkt GoodAccess. Vše proběhlo pod taktovkou seniorního PPC specialisty z naší komunity. 

Samohybu jsme také pomohli s úpravou profilů a generováním B2B leadů v ČR i zahraničí prostřednictvím LinkedInu. V současnosti stále spravujeme jejich profily na Linkedinu.

cs_CZCzech