Videoprodukce

Creaticom s.r.o.

Video,
které prodává.

V Creaticomu rozumíme tomu, že video musí zabavit, zanechat dojem a prodávat. Tvoříme videa, která se na sociálních sítích rozšiřují virálně. Nechte náš profi tým postarat se o tvorbu scénáře, natočení, postprodukci a případně i distribuci vašeho videa. Rádi vám pomůžeme s jednoduchým záznamem akce, promo videem nebo komplexní reklamou, která má v sobě všechny marketingové prvky, které potřebujete.

Pro koho jsme již natáčeli?

Ukázka naší práce

Cooking showreel

Podívejte se na přípravu lahodných pokrmů podle šéfkuchaře Marka Fichtnera, držitele tří michelingských hvězd Thomase Bühnera nebo například vítězky soutěže Masterchef Besky. Jak přichází na svět gastronomická umělecká díla? Video vám představí energizující atmosféru, kterou poznáte součástí nevšedního zážitku. Nechte se okouzlit luxusními jídly a architekturou paláce Špork.

Event report

Slunce, hudba, zábava, lidi, léto a život. Už jste zažili Aperitivo? 
Poznejte krásu uličky sv. Huberta, kde vám nad hlavou létají červení jeleni. DJ, drinky od Campari a dokonalá nálada. Vše, co si zasloužíte. 

Interview

V hlavní roli úžasný umělec Patrik Hábl, který v Červeném Jelenovi vytvářel obrazy proti hluku a další díla na zakázku. Zajímá vás charakteristika a technika kresby jediného českého žijícího malíře, který se dostal podruhé do výběru prestižního aukčního domu Sotheby’s? Užijte si video!

Michal Rejmon CreatiCom

Pojďte s námi natočit skvělé video
pro váš business!