Online marketing

Creaticom s.r.o.

Marketing efektivně
a rovnou k věci

V Creaticomu rozumíme tomu, že marketing musí přinášet výsledky, a že je jen malou, ovšem nedílnou součástí vašeho byznysu. Náš tým je sestavený z ostřílených marketérů, kreativců, obchodníků i úspěšných podnikatelů. Naše schopnosti využíváme k efektivnímu nakopnutí vaší komunikace a co možná nejrychlejšímu dosáhnutí společných cílů, aby vaše podnikání mohlo dál vzkvétat.

Komu už jsme o online marketingem pomohli?

PPC a online reklama

Placená reklama v online prostředí je jednou z nejefektivnějších form marketingu. Rádi se postaráme o vše od návrhu, přes nastavení až po vyhodnocení.

Facebook, Instagram, TikTok a další sítě

Sociální sítě využívá v ČR více jak 8 milionu lidí. Pomůžeme vám najít, zaujmout a budovat vztah s vaší cílovou skupinou.

Influencer marketing

Influencer marketing je stále extrémně podceňovaný. Za velmi málo může udělat hodně parády. Nechte to na nás!

Web development

Skvělý web je základem online marketingu. Vytvoříme vám stránky, které budou prodávat. Někdy to znamená komplexní web na míru a někdy jen jednoduchou online prezentaci. V každém případě jsme tu pro vás.

Content marketing

Obsah je král. V dnešní době sociálních sítí, blogů, YouTube a dalších kanálů kolikrát stačí mít skvělý obsah a zákazníci se hrnou sami. Pojďte tvořit s námi!

Grafika, foto, video

Potřebujete nafotit vaše prostory, vytvořit komplexní brand manuál, nebo cokoli mezi tím? Využijte naše kreativce! Neříkáme si kreativní komunita jen tak pro nic za nic.

Analytické nástroje

Základem funkčního marketingu jsou data! Bez dat nejde optimalizovat ani pořádně reportovat. Rádi vám s datovou analytikou pomůžeme od A-Z.

SEO

Kvalitní SEO vám v dlouhodobém měřítku ušetří statisíce až miliony. Buďte vidět, když váš potenciální klient vyhledává relevantní klíčová slova!

Výběr zajímavých projektů

Gauč ve Stromovce událost

Letní scéna pražského kulturního života

cerveny jelen 1

Největší hospoda v České republice

Losteria Praha

Italská restaurace v centru Prahy

Naše zákazníky máme rádi

Co o nás říkají klienti

Michal Rejmon CreatiCom

Pomůžeme vám být vidět online!