Naše hodnoty

Tvoříme komunitu.

Nejsme jen další marketingová agentura, ale jedna velká parta ambiciózních kreativců, specialistů, expertů a podnikatelů, kteří jsou na společné vlně a práce je baví. A to jak uvnitř týmu, tak s našimi klienty a partnery.

Spolupracujeme s lidmi, kteří jsou naše krevní skupina.

Je pro nás prioritou, abychom si sedli jak businessově, tak lidsky. Kreativní práce není jen o dovednostech, ale také o týmové spolupráci.

Máme silné osobní vazby a jsme jeden tým.

Máme drive i tah na branku, protože nám jde o společnou věc a víme, že se jeden na druhého můžeme spolehnout. Dodržování termínů a precizní provedení je pro nás přirozené.

Vzájemně se podporujeme v růstu.

Neházíme si klacky pod nohy a nesoutěžíme na úkor druhého. Jsme jeden tým a kde to zrovna drhne, tam se semkneme, aby to zase šlapalo jak švýcarské hodinky nebo i líp.

Feedback je pro nás základem úspěšné spolupráce.

Můžeme mít dovedností kolik chceme, ale názor klienta a jeho zpětná vazba jsou pro nás ukazatelem, jak projekt zvládáme, kde přitlačit nebo ubrat. Spolupráce musí být vždy vzájemně příjemná a úspěšná.

Chováme k sobě vzájemný respekt.

Respektujeme vzájemné odlišnosti, styl práce i jedinečnost každého z nás. Jsme jako symfonický orchestr. Každý nástroj ví, co a jak má dělat a každý dělá to své v rámci celku tak, jak nejlépe umí. Výsledkem je sehraná a libozvučná skladba a klientův úspěch.

Jsme otevření a transparentní jeden k druhému.

Máme-li odlišný názor, komunikujeme. Pokud přijde někdo se super nápadem, chválíme a realizujeme. Když se klientovi něco nelíbí, ihned řešíme a vylepšujeme. Když nás klient pochválí, sdílíme pozitivní feedback v celém týmu.

Sdílíme si know-how.

Pomoz mi, abych to dokázal sám. To je mantra, která je pro nás zásadní od úplných začátků. Naše zkušenosti a znalosti si do hrobu nevezmeme. To nás posouvá dál v profesní i lidské rovině.

Přiznáváme chyby a pracujeme s nimi.

Chyby eliminujeme, ale občas je udělá každý. Nemaskujeme je. Pracujeme s nimi a učíme se z nich tak, aby nás ve výsledku posouvaly vpřed.

Známe společný cíl a jdeme za ním.

Každý z naší party ví, proč je součástí CreatiComu a jak pracujeme. Jsme féroví, nadšení a máme know-how, které vzájemně sdílíme tak, abychom dosáhli cíle, který si s klientem stanovíme. Váš cíl je naše mise.

Nezávazná poptávka

Neváhejte kontaktovat náš tým a dozvědět se více o námi poskytovaných službách a více nabídkách pro Vaše podnikání!