PPC reklama

...

Štěpán začal s placenou reklamou v Seznam.cz, kde nastartoval kariéru performance marketéra. Nyní na volné noze a ve spolupráci s CreatiComem pomáhá klientům budovat a rozvíjet online projekty.

Soustředí se na výkonnostní a brandové kampaně, které jeho klientům získávají nové zákazníky a současně pečují o ty stávající. Pod rukou mu prošli klienti jako jsou Brašnářství Tlustý, Červený Jelen nebo Louda Auto a.s.

Úvod do PPC reklamy

Školení je vhodné pro marketingové specialisty a manažery, kteří se chtějí orientovat ve světě digitální reklamy. Získáte přehled o základních pojmech a principech fungování PPC reklam a budete ji umět efektivně vyhodnocovat.

Délka: 2 hodiny
Cena: 12 000 Kč + DPH

Co se naučíte?

Úvod do PPC reklamy a základy reklamních nástrojů

Školení je vhodné pro marketingové specialisty a manažery, kteří se chtějí orientovat ve světě digitální reklamy. Získáte přehled o základních pojmech a principech fungování PPC reklam a budete ji umět efektivně vyhodnocovat. Navíc se naučíte jak nastavit základní kampaně ve třech hlavních reklamních systémech.

Délka: 3 – 5 hodin
Cena: 14 000 Kč + DPH

Co se naučíte?

Úvod do PPC reklamy a workshop na míru

Školení je vhodné pro marketingové specialisty a manažery, kteří se chtějí orientovat ve světě digitální reklamy. Získáte přehled o základních pojmech a principech fungování PPC reklam a budete ji umět efektivně vyhodnocovat. V rámci workshopu na míru se zaměříme na konkrétní oblasti PPC reklam, které vás budou zajímat.

Délka: 4 – 8 hodin
Cena: 16 – 22 000 Kč + DPH

Co se naučíte?

Pojďte se naučit v Canvě jako profíci!

Štěpán Hořeňovský

+420 774 810 577 | horenovsky@creaticom.cz