PPC reklama

Předběhněte konkurenci reklamou ve vyhledávačích!

stepan06

Štěpán začal s placenou reklamou v Seznam.cz, kde nastartoval kariéru performance marketéra. Nyní na volné noze a ve spolupráci s CreatiComem pomáhá klientům budovat a rozvíjet online projekty.

Soustředí se na výkonnostní a brandové kampaně, které jeho klientům získávají nové zákazníky a současně pečují o ty stávající. Pod rukou mu prošli klienti jako jsou Brašnářství Tlustý, Červený Jelen nebo Louda Auto a.s.

Meta ads e1665403204964
Základní školení (level 1)

Úvod do PPC reklamy

Školení je vhodné pro marketingové specialisty a manažery, kteří se chtějí orientovat ve světě digitální reklamy. Získáte přehled o základních pojmech a principech fungování PPC reklam a budete ji umět efektivně vyhodnocovat.

Délka: 2 hodiny
Cena: 12 000 Kč + DPH

Co se naučíte?

Pokročilé školení (level 2)

Úvod do PPC reklamy a základy reklamních nástrojů

Školení je vhodné pro marketingové specialisty a manažery, kteří se chtějí orientovat ve světě digitální reklamy. Získáte přehled o základních pojmech a principech fungování PPC reklam a budete ji umět efektivně vyhodnocovat. Navíc se naučíte jak nastavit základní kampaně ve třech hlavních reklamních systémech.

Délka: 3 – 5 hodin
Cena: 14 000 Kč + DPH

Co se naučíte?

Google e1665403270128
Sklik e1665403304392
Školení na míru (level 3)

Úvod do PPC reklamy a workshop na míru

Školení je vhodné pro marketingové specialisty a manažery, kteří se chtějí orientovat ve světě digitální reklamy. Získáte přehled o základních pojmech a principech fungování PPC reklam a budete ji umět efektivně vyhodnocovat. V rámci workshopu na míru se zaměříme na konkrétní oblasti PPC reklam, které vás budou zajímat.

Délka: 4 – 8 hodin
Cena: 16 – 22 000 Kč + DPH

Co se naučíte?

stepan06

Pojďte se naučit v Canvě jako profíci!

Ozvěte se nám
Poznejte s námi nástrahy PPC kampaní