AirTechnology

Pomocí LinkedInu se nám pro AirTechnology podařilo získat obchodního partnera v podobě největšího e-shopu s elektronikou v ČR. A to během 2 měsíců!

Spolupráce v číslech

navázaných spojení s cílovou skupinou
0
domluvených obchodních schůzek
0
odeslaných obchodních prezentací
0
member image png 20140403093019 4595 air technology

O klientovi

AirTechnology je společnost s 25letou praxí v oblasti vzduchotechniky. Klimatizace, úprava vzduchu, zásobování teplem či chladem a energetický management. Dodávají moderní klimatizační systémy, zdroje chladu či tepla a také řídicí systémy, které přispívají k práci a životu v příjemnějším a zdravějším prostředí.

Vrstva 1

Výzvy

Během 2 měsíců najít silného partnera, který by nainstaloval filtrace vzduchu do svých provozoven.

Vrstva 1 1

Výsledky

Podařilo se nám klimatizaci dostat do poboček největšího e-shopu s elektronikou v ČR a na Slovensku. Také jsme navázali přes 39 zajímavých konverzací s cílovou skupinou.

Jak jsme postupovali?

Spolupráce s Airtechnology se spustila v lednu 2022. Kdy jsme začali pro firmu spravovat její B2B komunikace skrze LinkedIn. 

Po několika měsících, kdy jsme budovali pozici firmy a dostávali jsme ji do povědomí důležitým osobám, jsme dostali od klienta jasný úkol. „Potřebujeme otestovat naši filtraci v praxi! Najděte mi do 2 měsíců partnera, který by do toho šel s námi na svých pobočkách.“

Po analýze trhu jsme se pustili do oslovování. Po měsíci se nám povedlo získat partnerství s jedním z největších e-shopů s elektronikou v ČR a střední evropě s více jak 250+ pobočkami po celé republice.

DSC 6388
Airtech Prostejov 07
DSC 4959

Dopad

Podařilo se nám vytvořit brand majitele společnosti, které teď vystupuje na Linkedinu jako expert v oblasti vzduchotechniky. Zároveň jsme našli pro klienta několik velmi silných obchodních kontaktů.

Nezávazná poptávka

Neváhejte kontaktovat náš tým a dozvědět se více o námi poskytovaných službách a více nabídkách pro Vaše podnikání!