Sociální sítě

...

Zuzka jako naše vedoucí divize sociálních sítí a influencer marketingu pomohla s komunikací desítkám klientů a vede tým více jak 10 specialistů. Například má na starost přes 2 roky komunikaci Losterie, kde skrze influencer marketing každoročně zvedá obrat a stará se kompletně o marketing Červeného Jelena. 

Sociální sítě můžou přinést měsíčně stovky klientů a skrze kvalitní video obsah můžete vaší značku zdarma ukázat stovkám tisíců lidí. Naučte se od Zuzky všechny tipy a triky, které vám na sociálních sítích pomůžou uspět.

Nejnovější trendy sociálních sítí a funkční základy Facebooku a Instagramu

Školení je určené pro všechny, kteří si chtějí efektivně spravovat firemní profily na Facebooku a Instagramu. Ukážeme si trendy posledního roku a navážeme na ně  správy sociálních sítí. Řekneme si, co nevynechat, na co nezapomenout a jak jednoduše dostat vaše profily na sociálních sítích do skvělé formy.

Délka: 2 – 3 hodiny
Cena: 9 000 Kč + DPH

Projdeme společně následující oblasti:

Facebook a Instagram pro mírně pokročilé

Školení je určené pro všechy, kteří chtějí proniknout do sociálních sítí hlouběji a díky tomu poznat algoritmy, udržet zájem zákazníků a nastavit správně reklamy. Ztrácíte se v hlubinách Facebook business manageru, který se najednou změnil na Meta business suite? A chcete znát všechny maličkosti a triky, které posunou kreativní stránku vašich sítí o kus dál? Výborně, jdeme na to.

Délka: 4 hodiny
Cena: 14 000 Kč + DPH

Projdeme společně následující oblasti:

Influencer marketing

Školení je pro všechny, kteří chtějí oslovit nové zákazníky pomocí influencerů. Pokud jste slyšeli, že influencer marketing může přinést skvělé výsledky a dobrý poměr cena výkon, je tomu tak. Ale musíte splnit určité podmínky – a na školení si ukážeme, jak vybrat ty správné influencery pro váš byznys a na co si dát pozor při práci s influencery. Společně si projdeme nejlepší influencer spolupráce a ukážeme si, jak k influencerům přistupovat a jaká může být jejich hodnota pro váš byznys.

Délka: 2 – 3 hodiny
Cena: 12 000 Kč + DPH

Projdeme společně následující oblasti:

Tiktok a Reels

Video je budoucnost sociálních sítí. Školení je pro všechny, kdo jsou otevřeni myšlence působení na nejrychleji rostoucí sociální síti, kterou je TikTok, a zároveň všem, kteří by chtěli pomoci své značce růst tím, že začnou tvořit krátká videa. Naučíme vás vyprávět příběhy o vašem byznysu tak, aby lidi sledovali vaši tvorbu.

Délka: 2 – 3 hodiny
Cena: 9 000 Kč + DPH

Projdeme společně následující oblasti:

Pojďte se naučit v Canvě jako profíci!