Sociální sítě

Bez sociálních sítí už to dnes nejde!

CreatiCom

Zuzka jako naše vedoucí divize sociálních sítí a influencer marketingu pomohla s komunikací desítkám klientů a vede tým více jak 10 specialistů. Například má na starost přes 2 roky komunikaci Losterie, kde skrze influencer marketing každoročně zvedá obrat a stará se kompletně o marketing Červeného Jelena. 

Sociální sítě můžou přinést měsíčně stovky klientů a skrze kvalitní video obsah můžete vaší značku zdarma ukázat stovkám tisíců lidí. Naučte se od Zuzky všechny tipy a triky, které vám na sociálních sítích pomůžou uspět.

Meta trendy

Nejnovější trendy sociálních sítí a funkční základy Facebooku a Instagramu

Školení je určené pro všechny, kteří si chtějí efektivně spravovat firemní profily na Facebooku a Instagramu. Ukážeme si trendy posledního roku a navážeme na ně  správy sociálních sítí. Řekneme si, co nevynechat, na co nezapomenout a jak jednoduše dostat vaše profily na sociálních sítích do skvělé formy.

Délka: 2 – 3 hodiny
Cena: 9 000 Kč + DPH

Projdeme společně následující oblasti:

Facebook a Instagram pro mírně pokročilé

Školení je určené pro všechy, kteří chtějí proniknout do sociálních sítí hlouběji a díky tomu poznat algoritmy, udržet zájem zákazníků a nastavit správně reklamy. Ztrácíte se v hlubinách Facebook business manageru, který se najednou změnil na Meta business suite? A chcete znát všechny maličkosti a triky, které posunou kreativní stránku vašich sítí o kus dál? Výborně, jdeme na to.

Délka: 4 hodiny
Cena: 14 000 Kč + DPH

Projdeme společně následující oblasti:

Beige Cozy Autumn Vibes Reminder Phone Notification Instagram Post
Influencer marketing ilustrace

Influencer marketing

Školení je pro všechny, kteří chtějí oslovit nové zákazníky pomocí influencerů. Pokud jste slyšeli, že influencer marketing může přinést skvělé výsledky a dobrý poměr cena výkon, je tomu tak. Ale musíte splnit určité podmínky – a na školení si ukážeme, jak vybrat ty správné influencery pro váš byznys a na co si dát pozor při práci s influencery. Společně si projdeme nejlepší influencer spolupráce a ukážeme si, jak k influencerům přistupovat a jaká může být jejich hodnota pro váš byznys.

Délka: 2 – 3 hodiny
Cena: 12 000 Kč + DPH

Projdeme společně následující oblasti:

Tiktok a Reels

Video je budoucnost sociálních sítí. Školení je pro všechny, kdo jsou otevřeni myšlence působení na nejrychleji rostoucí sociální síti, kterou je TikTok, a zároveň všem, kteří by chtěli pomoci své značce růst tím, že začnou tvořit krátká videa. Naučíme vás vyprávět příběhy o vašem byznysu tak, aby lidi sledovali vaši tvorbu.

Délka: 2 – 3 hodiny
Cena: 9 000 Kč + DPH

Projdeme společně následující oblasti:

Tiktok a reels ilustrace
zuzka00

Pojďte se naučit v Canvě jako profíci!

Ozvěte se nám
Ovládněte s námi sociální sítě!